آموزش حذف OtShot با استفاده از یک برنامه ی حذف کننده

آموزش حذف OtShot با استفاده از یک برنامه ی حذف کننده

OtShot یکی از برنامه های آزار دهنده ای است که شما قطعا سعی دارید آن را حذف کنید. این برنامه بدون اینکه از شما چیزی بپرسد نصب می شود, بعد از اینکه آن را حذف می کنید مجددا نصب می شود و در کل بسیار آزار دهنده است. اگر از تحمل کردن این برنامه خسته شده اید, در این مقاله به شما آموزش می دهیم که چگونه به طور کامل از شر این برنامه خلاص شوید. برای انجام این کار ادامه ی مطلب را مطالعه کنید تا در کمتر از چند دقیقه این برنامه را حذف کنید.

مراحل :

برنامه حذف کننده
یک برنامه ی مناسب برای حذف برنامه پیدا کنید. برنامه های زیادی وجود دارد که شما می توانید آنها را از اینترنت به صورت رایگان دانلود کنید. این برنامه ها معمولا کامپیوتر را از وجود برنامه هایی مانند OtShot اسکن می کنند و آنها را حذف می کنند. می توانید چندین برنامه با همین کارایی را دانلود کنید زیرا برخی برنامه ها اطلاعاتی را پیدا می کنند که دیگری نمی تواند آن را پیدا کند.
برخی از برنامه های محبوب برای این کار عبارتند از :

Spybot Search and Destroy

Revo Uninstaller

Malwarebytes Anti-Malware

HitmanPro

اسکن سیستم
سیستم خود را اسکن کنید. برای استفاده از این برنامه باید ابتدا سیستم اسکن شود. بسته به حجم اطلاعات و سرعت سیستم این مرحله ممکن است کمی طول بکشد. در برنامه ی Revo Uninstaller از شما پرسیده می شود که می خواهید چه برنامه ای را حذف کنید. تفاوت این برنامه با دیگر برنامه ها در این است که برنامه های مضر و آزار دهنده ی دیگر را شناسایی نمی کند.
برنامه OtShot را حذف کنید. هنگامی که اسکن به صورت کامل انجام شود, OtShot در لیست برنامه هایی که باید حذف شوند قرار می گیرد. برای حذف برنامه ی مورد نظر طبق مراحل مشخص شده پیش بروید.
برخی از این برنامه ها همه ی فایل های مربوط به برنامه ی مورد نظر را حذف می کنند.

کامپیوتر را مجددا راه اندازی کنید. برای اینکه مطمئن شوید فرایند حذف به درستی انجام شده است, کامپیوتر را مجددا راه اندازی کنید. OtShot دیگر در کامپیوتر شما وجود نخواهد داشت. اگر هنوز با حذف این برنامه مشکل دارید برنامه ی حذف کننده ی دیگری را دانلود کنید و از آن استفاده کنید.

منبع : آموزش حذف OtShot با استفاده از یک برنامه ی حذف کننده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *