بررسی آب و هوا با استفاده از The Weather Channel

بررسی آب و هوا با استفاده از برنامه ی The Weather Channel

نام  “The Weather Channel” برای همه آشناست اما افراد زیادی وقت تماشای آن در تلویزیون را ندارند. اگر هنوز می خواهید اطلاعات آب و هوا را از The Weather Channel دریافت کنید می توانید از برنامه و وب سایت آن استفاده کنید. با مطالعه ی این مقاله یاد میگیرید که چگونه از آب و هوای یک منطقه مطلع شوید در حالیکه خودتان در آنجا نیستید.

مراحل

  1. برنامه ی Weather Channel را باز کنید. آیکون بیشتر نسخه های این برنامه به رنگ آبی است و روی آن عبارت “The Weather Channel” نوشته شده است.
  2. ابزار “Search” را انتخاب کنید. در بیشتر دستگاه ها, آیکون این برنامه به شکل ذره بین می باشد.
  3. نام محل مورد نظر را در فیلد “Add City or ZIP Code” وارد کنید. هم چنین شما می توانید نام یکی از منطقه هایی که اخیرا جستجو شده است را در لیست “Recents” انتخاب کنید.

به جز ویندوز 8, 8.1 و 10 , دسته بندی دیگری به نام “Current Location” وجود دارد که در صورت تمایل می توانید از آن استفاده کنید.

در نسخه ی مخصوص ویندوز, شما باید ابتدا روی دکمه ی ذره بین ضربه بزنید و نام محلی که می خواهید آب و هوای آن را بررسی کنید را در قسمت مشخص شده تایپ کنید.

اگر کد پستی ندارید، از دسته بندی city and state استفاده کنید.

  1. جستجوی خود را انجام دهید. در بیشتر سیستم عامل ها همه ی کاری که باید انجام دهید این است که موردی را از درون لیست انتخاب کنید. هم چنین می توانید با کلیک کردن یا ضربه روی آیکون ذره بین جستجوی خود را انجام دهید.
  2. نتایج آب و هوایی را بررسی کنید.

منبع : بررسی آب و هوا با استفاده از The Weather Channel

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *