تزئین کارت های کریسمس قدیمی

تزئین کارت های کریسمس قدیمی

بسیار خب, کم کم به تعطیلات و تزئینات برای سال جدید نزدیک می شویم. در این مقاله می خواهیم به شما به آموزش بدهیم که چگونه خانه را با کارت های هدیه کریسمس تزئین کنید. با وجود ارتباطات الکترونیکی ارسال کارت هدیه برای عزیزان شما یک سنت قدیمی و دوست داشتنی است. این کارت ها ارزش معنوی خاصی برای افراد دارند. برای تزئین این کارت ها از هر چیزی می توانید استفاده کنید. اگر این کار را هر سال انجام دهید عزیزان شما می توانند یک جعبه از کارت هایی که شما هر سال به آنها هدیه می دهید درست کنند و آن را از شما به یادگار نگه دارند هم چنین شما می توانید با کارت هایی که از آنها هدیه می گیرید خانه را تزئین کنید و آماده ی جشن شوید.

تزئین کارت های کریسمس
مراحل :

کارت ها را به اشکال مختلف برش دهید سپس از آنها برای تزئین درخت کریسمس یا جا های دیگر استفاده کنید. با استفاده از یک قالب کیک و یک خودکار روی قسمت قشنگی از کارت علامت بزنید. دور تا دور آن را برش دهید سپس قسمتی از آن را به کمک پانچ سوراخ کنید و با یک ربان زیبا دو قسمت را به هم متصل کنید.
سپس آن را در هر جایی که دوست دارید قرار دهید.

این کار را برای همه ی کارت های کریسمس انجام دهید.

بالای کارت ها را پانچ کنید سپس آنها را به هم متصل کنید و روی درخت کریسمس قرار دهید. این کار را برای همه ی کارت ها انجام دهید.
اگر می خواهید هنگام آویزان کردن کارت ها باز نشوند می توانید آنها را با چسب ببندید.

دو طرف کارت را پانچ کنید سپس از این دو سوراخ ربان رد کنید. باید ربان را از پشت کارت رد کنید تا ظاهر زیبای کارت زیر ربان مخفی نشود. بعد از انجام این کار می توانید ربان را به دیوار, در یا پنجره بچسبانید.
می توانید کارت ها را به اشکال مختلف برش دهید. سپس آنها را به شاخه های گلدان یا درخت کریسمس متصل کنید. برای این کار یک طرف کارت را چسب بزنید, قسمتی از شاخه را در مرکز کارت قرار دهید سپس طرف دیگر کارت را روی آن قرار دهید تا بچسبد.
دقت کنید این کار را برای شاخه هایی انجام دهید که در نهایت کارت شما دید خوب و کافی داشته باشد.

شما می توانید از کارت های قدیمی خود مجددا استفاده کنید و از آنها کارت های جدید بسازید. می توانید قسمت زیبای چندین کارت را به شکل های دلخواه برش دهید و آنها را روی یک کارت جدید بچسبانید. میتوانید کارت را با چسب های اکلیلی تزئین کنید و پیام دلخواه خود را روی آن بنویسید.

منبع :  تزئین کارت های کریسمس قدیمی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *