قرص ایمدین چیست؟

قرص ایمدین قرص ایمدین برای چاقی صورت

قرص ایمدین چیست؟

قرص ایمدین قرص ایمدین معمولا به عنوان مکمل ضد پیری و برای جوانسازی پوست مورد استفاده قرار می گیرد قرص ایمدین از معروف ترین داروهای جوانسازی در دنیا می باشد در این مقاله به معرفی این قرص پرداخته ایم و همچنین این موضوع که قرص ایمدین برای چاقی صورت نیست

مشخصات قرص ایمدین:

– افزایش میزان رطوبت پوست

– روشن، شاداب و جوان تر ساختن پوست

– توقف روند پیری پوست به محض استفاده از قرص

– کاهش قابل مشاهده میزان چین و چروک های پوست

– افزایش میزان رطوبت پوست

– کاهش عروق سطحی قابل رویت پوست و لک های ناشی از سن

– پیشگیری از بیماری های قلبی و عروقی

– بازداشتن اجزای پوست از تخریب و بهبود بخشیدن به ساختار پوست

– افزایش انرژی شخصی بدون هیچگونه تغییری در وزن

– ضد سرطان

موارد مصرف :

ضد چروک و آنتی اکسیدان

روش مصرف :

روزی 2 قرص (یکی صبح و یکی شب و یا دو قرص با هم) را با یک لیوان آب میل کنید.

نکته: مصرف همزمان ایمدین با ویتامین هایی نظیر D, C, E و کلسیم و داروها تداخل ندارد.

نکته: آقایانی هم که علاقه مندند شاداب و سرحال باشند می توانند از ایمدین استفاده کنند.

هشدار مصرف:

– در صورت بروز هرگونه حساسیت مصرف قطع گردد.

– افرادی که به غذاهای دریایی حساسیت دارند بهتر است ایمدین را مصرف نکنند.

– بیش از دوز توصیه شده مصرف نشود.

عوارض جانبی قرص ایمدین :

قرص ایمدین تحت عنوان قرص ضدپیری شناخته می شود. بدلیل اینکه یکسری عناصری است که گزارش شده پیری را به تعویق می اندازد در آن وجود دارد. در مورد چاقی صورت و چاق شدن بدن قابل استفاده نمی باشد. از عوارض این قرص، عارضه ای به خودی خود وجود ندارد، ولی در افرادی که نسبت به دارویی حساسیت یا آلرژی دارند عوارضی دیده شده ولی غیر از حساسیت و آلرژی عوارض خاصی گزارش نشده است.

توضیحات:

آیا می دانید که پوست از چه قسمت هایی تشکیل شده است؟

پست وسیع ترین عضو بدن است که اولین سد دفاعی بدن در برابر هجوم عوامل مضر خارجی نیز محسوب می شود. پوست از لایه های مختلفی تشکیل شده است:

لایه اپیدرم (epidermis):

سطحی ترین لایه پوست می باشد و بیشتر شامل سلول های مرده و شاخی است. در این لایه سلول های حاوی رنگدانه (ملانوسیت) وجود دارند که افزایش حجم و تعداد آنها می تواند موجب ایجاد لک شود.

لایه درم (dermis):

در زیر لایه اپیدرم واقع شده است. این لایه مهم ترین بخش پوست است که وظیفه حفظ آب، سفتی و قابلیت ارتجاعی پوست را دارد.

لایه درم شامل سه قسمت است:

– فیبرهای پروتئینی کلاژن که مسئول سفتی پوست می باشند.

– فیبرهای پروتئینی الاستین که موجب خاصیت ارتجاعی پوست می گردند.

– ماده ژل مانندی که نگهدارنده آب پوست می باشد و غنی از قندهای ضروری (پلی ساکاریدها) است.

آیا می دانید چرا پوستتان چروک می شود؟

فرآیند پیری پوست از درون آن آغاز می شود. چروک ها در اثر اختلال در ساختار لایه درم به وجود می آیند. در واقع ممکن است چروک هایی در لایه زیرین (درم) پوست داشته باشید که سال های سال ظاهر نشوند.

هنگامی که کلاژن والاستین شکسته می شوند و میزان آنها در پوست کاهش می یابد پوست به تدریج چروک می شود، همانند ساختمان که اگر ستون های آن تخریب شوند سقف فرو می ریزد.

چه عواملی چروک شدن پوستتان را تسریع می کنند؟

عوامل داخلی:

– ژنتیک

– عوامل هورمونی (به ویژه در زنان)

عوامل خارجی:

نور خورشید، استرس، بی خوابی، الکل، دود سیگار، آلودگی هوا

مهم ترین عامل ایجاد چروک بعد از عوامل داخلی، نور خورشید است.

عوامل خارجی موجب به وجود آمدن رادیکال های آزاد در پوست می گردند.

آیا می دانید رادیکال آزاد چیست و به چه چیز می توان آن را تشبیه کرد؟

رادیکال های آزاد ذراتی هستند که در اثر تاثیر عوامل خارجی در پوست ایجاد می شوند.

این ذرات با هجوم به لایه درم پوست می توانند اجزای آن را تخریب کنند. به عبارت ساده تر رادیکال های آزاد را می توان به موریانه تشبیه کرد که به آهستگی و پیوستگی در حال تخریب ستون ها و سقف خانه چوبی شما می باشند، ابتدا در ظاهر هیچگونه مشکلی مشاهده نمی گردد، ولی بر اثر مرور زمان سقف خانه فرو خواهد ریخت.

آیا می دانید رادیکال های آزاد چگونه موجب تخریب پوست شما می شوند؟

هنگامی که یک مولکول بر اثر تابش نور خورشید پر از انرژی می گردد از حالت پایداری خارج می شود و برای رسیدن به حالت پایداری به اجزاء اصلی پوست هجوم آورده و موجب تخریب کلاژن و الاستین در پوست می گردد.

چگونه می توان از ایجاد رادیکال های آزاد جلوگیری کرد؟

مهم ترین عامل خارجی که موجب ایجاد رادیکال آزاد می گردد، نور خورشید است. بنابراین اولین سد دفاعی در برابر پرتوهای مضر خورشید استفاده از فرآورده های ضد آفتاب می باشد. با توجه به موقعیت خورشید در آسمان، مدت قرار گرفتن در معرض اشعه خورشید و حساسیت پوست فرد، از ضد آفتاب با SPF های مختلف استفاده می گردد ولی ضد آفتاب به تنهایی نمی تواند از ایجاد رادیکال های آزاد جلوگیری نماید. اخیراً از ویتامین های مختلف، به صورت موضعی و خوراکی هم استفاده می شود تا میزان آسیب ناشی از رادیکال های آزاد را کاهش دهند، به اینگونه مواد ضد رادیکال آزاد گفته می شود.

مواد آنتی اکسیدان یا ضد رادیکال آزاد را به چه چیزی می توان تشبیه کرد؟

به موادی ضد رادیکال آزاد گفته می شود که دارای مولکول های بسیار پایداری باشند و بتوانند رادیکال های آزاد را پایدار کنند، بدون آنکه خودشان ناپایدار شوند. به عبارت دیگر این مولکول ها را می توان به فردی ثروتمند تشبیه نمود که با بخشیدن مقداری از سرمایه خود به فرد مستمند از لحاظ مالی دچار مشکل نمی شود، اما آن فرد را بی نیاز می گرداند.

به طور طبیعی مقداری از این مواد در بدن هر فرد ساخته می شود، ولی قسمت عمده آنها توسط ویتامین ها، مواد معدنی، میوه ها و سبزیجات تامین می گردد.

ایمدین چیست؟

ایمدین روش جدیدی در مراقبت از پوست می باشد که پوست را از عمق ناحیه درم جایی که روند پیری از آنجا آغاز می شود، بازسازی نموده و آن را جوان می نماید.

از سال 1991 تا امروز، 20 سال است که ایمدین در سراسر دنیا (از ایالات متحده آمریکا تا انگلستان و اتحادیه اروپا) توزیع و تغییرات شگرفی در بهبود پوست ایجاد می نماید. این محصول مورد تایید دانشمندان و متخصصین پوست سراسر جهان می باشد و در بیش از هفتاد کشور مورد استفاده قرار گرفته است.

ایمیدین پیشرفته ترین قرص ضد پیری است که تا به حال تولید شده است و برای زندگی شهری که مملو از آلودگی هوا، دود سیگار و استرس می باشد، بسیار مناسب است.

در این قرص از کمپلکس دریایی (Biomarine Complex)، لیکوفنس جی.اس (Lycophence GS) و ویتامین C استفاده شده است.

اثر همزمان موارد فوق که در پژوهش های متعدد مورد تائید علمی قرار گرفته است موجب می شوند پوست جوان و مقاوم تر گردد.

ترکیبات ایمدین :

کمپلکس دریایی :

از نوعی ماهی تهیه می گردد که ساختار پروتئینی بدن آن بسیار شبیه پوست انسان است. عصاره پروتئینی ماهی موجب بازسازی پوست به صورت اختصاصی می گردد. پس از مدتی لک های ناشی از پیری کاهش می یابد و ظاهر مویرگ های قابل رویت بهبود یافته و رطوبت پوست تامین می گردد.

لیکوفنس جی اس :

شامل دو ماده ضد رادیکال آزاد (Anti-oxidant) فوق العاده قوی می باشد:

– لیکوپن (عصاره گوجه فرنگی رسیده):

خاصیت ضد رادیکال آزاد آن صد برابر بیشتر از ویتامین E است.

– عصاره هسته انگور:

مطالعات بسیار وسیعی روی آن صورت گرفته است که نشان می دهد ماده موثر موجود در آن 50 برابر قوی تر از ویتامین E و 20 برابر موثرتر از ویتامین C می باشد، استفاده همزمان از این دو آنتی اکسیدان قوی در کمپلکس لیکوفنس جی اس موجب شده است که فیبرهای کلاژن و الاستین در ناحیه درم به خوبی از اثرات مضر اشعه UV و رادیکال های آزاد محافظت شوند.

به علت حساس بودن لیکوپن به اشعه UV استفاده از ضد آفتاب مناسب، ضروری است. عصاره هسته انگور همراه با ویتامین C موجب خنثی شدن آنزیم های تخریب کننده پوست می گردد و به این ترتیب از پیری زودرس جلوگیری می نماید.

ویتامین C:

ویتامین c موجود در ایمدین به صورت طبیعی از گیاه آسرولا (Acerola) گرفته شده است که در ساخت کلاژن های جدید کاربرد بسیار زیادی دارد.

منبع:قرص ایمدین چیست؟

قرص ایمدین چیست؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *