نحوه حذف رجیستری BearShare

نحوه حذف رجیستری BearShare

BearShare یک برنامه انتقال فایل است که افزونه های ناخواسته ی زیادی را به مرورگر شما اضافه می کند. این افزونه ها می توانند برای شما آزار دهنده باشند و حذف این برنامه کمی دشوار است. شما می توانید با کمی تلاش برنامه ی BearShare را به صورت کامل از کامپیوتر حذف کنید. برای یادگیری مراحل انجام این کار ادامه ی مقاله را مطالعه کنید.

مراحل :

regedit
Windows Registry را باز کنید. برای دسترسی به رجیستری دکمه های Windows key + R را فشار دهید تا پنجره ی Run باز شود سپس عبارت “regedit” را وارد کنید. با این کار ویرایشگر رجیستری باز می شود.

حذف برنامه BearShare
BearShare را جستجو کنید. از منوی سمت چپ به رجیستری مورد نظر بروید و موارد زیر را حذف کنید.
روی آنها راست کلیک کنید و گزینه ی “Delete.” را انتخاب کنید.
کامپیوتر را مجددا راه اندازی کنید. هنگامی که رجیستری را حذف کردید, کامپیوتر را مجددا راه اندازی کنید تا مطمئن شوید که تغییرات اعمال شده اند. دیگر نباید BearShare را در کامپیوتر خود مشاهده کنید.

برنامه حذف کننده
از برنامه های حذف کننده استفاده کنید. اگر با حذف برنامه مشکل دارید می توانید از برنامه های حذف کننده کمک بگیرید. Malwarebytes یک برنامه رایگان است که کامپیوتر شما را اسکن می کند و برنامه های مخرب از جمله BearShare را حذف می کند. . CCleaner رجیستری شما را اسکن کرده و هر گونه برنامه ی مخرب را حذف می کند. هر دوی این برنامه ها رایگان هستند.
منبع : نحوه حذف رجیستری BearShare

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *