نحوه حذف Panda Global Protection 2012

نحوه حذف Panda Global Protection 2012

زمانی که می خواهید نسخه ی جدید Panda GP را نصب کنید, برنامه ی نصب به شما هشدار می دهد که شما قبلا یک برنامه ی Anti-Virus در کامپیوتر خود نصب کرده اید. برای رفع این مشکل مقاله ی زیر را مطالعه کنید تا نحوه ی حذف و غیر فعال سازی نسخه های مختلف Panda GP را یاد بگیرید.

مراحل :

به عنوان administrator وارد سیستم شوید و اطلاعات شخصی خود را ذخیره کنید و برنامه های در حال اجرا را ببندید.

منوی Start
روی منوی Start ویندوز کلیک کنید سپس All Programs or Programs را انتخاب کنید.

گزینه uninstall
خواهید دید که Panda Global Protection 2012 به لیست برنامه ها اضافه شده است, روی آن کلیک کنید و برنامه Uninstall را اجرا کنید.
اگر ویندوز سیستم شما 32-bit Microsoft Windows 7 یا Vista می باشد برای حذف برنامه ی Panda GP از قسمت UAC گزینه ی ‘Yes’ را انتخاب کنید.

فرآیند حذف
صبر کنید تا InstallShield Wizard فرایند حذف برنامه Panda GP را راه اندازی کند. در پنجره ی Uninstall Panda Global Protection 2012 روی دکمه ی Yes کلیک کنید.

گزینه No maybe later
برای اینکه سریعا از شر آنتی ویروس خلاص شوید در uninstall wizard گزینه ی “No, maybe later” را انتخاب کنید سپس روی دکمه ی Next کلیک کنید.

صبر کنید تا InstallShield® Wizard به صورت خودکار Panda GP 2012 را حذف کند.

گزینه finish
اطمینان حاصل کنید که همه ی اطلاعات خود را ذخیره کرده اید سپس از پایین پنجره ی “Uninstall Panda GP 2012” روی گزینه ی “Restart now” و دکمه ی Finish کلیک کنید.
اگر مطمئن نشده اید که سیستم از همه ی فایل های اضافی این برنامه پاک شده است می توانید بعد از حذف برنامه سیستم را جستجو کنید و فایل ها را حذف کنید.

اگر تازه کار هستید یک برنامه ی حذف یا ابزار پاکسازی سیستم را دانلود و نصب کنید و برای این کار از ابزار استفاده کنید.

منبع : نحوه حذف Panda Global Protection 2012

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *