نحوه حذف Stopzilla

نحوه حذف Stopzilla

برای حذف کامل Stopzilla پیشنهاد می شود از منوی Remove All Items گزینه ی “Yes, remove all data items” را علامت بزنید. سپس پیام “Data files contains registration information, quarantine, user settings and logs can and should be retained …” را مشاهده خواهید کرد. برای جزئیات بیشتر ادامه ی مقاله را مطالعه کنید.

مراحل :

اطمینان حاصل کنید که به عنوان Administrator وارد سیستم شده اید. پروژه های خود را ذخیره کنید و همه ی برنامه های در حال اجرا را ببندید. به خاطر داشته باشید: در مواردی که با حساب Administrator  وارد نشده اید, لازم می شود از حساب فعلی خارج شوید و وارد حساب Administrator   شوید.

Windows Taskbar
روی آیکون Stopzilla در Windows Taskbar راست کلیک کنید و در منو فرمان Exit Stopzilla را اجرا کنید.

فرمان حذف Stopzilla
برای Windows XP 3 users, به قسمت های Start > Programs > Stopzilla بروید سپس برای حذف خودکار برنامه ی Stopzilla فرمان حذف Stopzilla را راه اندازی کنید.
در قسمت Windows Installer روی گزینه ی Yes کلیک کنید. در اینجا پیام “Are you sure you want to uninstall this product?” را مشاهده خواهید کرد.
گزینه ی “Yes, remove all data items” را از Remove All Items علامت بزنید سپس روی دکمه ی Continue کلیک کنید.
سپس با پر کردن صفحه ی iS3: – Stopzilla Support می توانید نظر خود را در مورد Stopzilla ارسال کنید.
همه ی پروژه های خود را ذخیره کنید و سیستم را مجددا راه اندازی کنید.
کاربران برتر ابتدا باید گزینه های Modify Folder را مشاهده کنند سپس فایل های باقی مانده ی برنامه را شناسایی و حذف کنند و رجیستری آن را از سیستم پاک کنند تا برنامه به صورت کامل حذف شود. علاوه بر این می توانید فایل های باقی مانده ی برنامه را در حالت Windows Safe Mode حذف کنید.
منبع : نحوه حذف Stopzilla

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *