نحوه فعال کردن آیفون جایگزین با استفاده از شبکه ی اینترنت

نحوه فعال کردن آیفون جایگزین با استفاده از شبکه ی اینترنت

ترفند ها به شما آموزش می دهد که چگونه با استفاده از  Wi-Fi یا شبکه اینترنت یا از طریق کابل USB آیفون جدید خود را جایگزین آیفون قبلی خود کنید. اگر از کابل USB استفاده می کنید باید مراحل کار را با استفاده از iTunes پیش بروید.

مراحل

 1. سیم کارت را در آیفون بگذارید. اگر آیفون را به طور مستقیم از فروشگاه خریداری کرده باشید معمولا آنها سیم کارت را در دستگاه قرار خواهند داد. اگر این کار را انجام نداده باشند شما باید این کار را انجام دهید.

سیم کارت آیفون باید با اطلاعات شما فعال شود. اگر می خواهید برای سیم کارت جدید اطلاعات سیم کارت قبلی را وارد کنید و اگر سایز سیم کارت قبلی آیفون با سایز سیم کارت جدید آیفون برابر است, می توانید سیم کارت قبلی را وارد دستگاه جدید کنید.

 1. آیفون را روشن کنید. این کار را با فشار دادن و نگه داشتن دکمه ی Sleep/Wake دستگاه انجام دهید تا لوگوی اپل نمایش داده شود.
 2. طبق دستورالعمل های مشخص شده عمل کنید. دستیار نصب شما را راهنمایی خواهد کرد.
 3. زبان مورد نظر را انتخاب کنید. برای این کار روی زبانی که می خواهید در دستگاه از آن استفاده کنید, ضربه بزنید.
 4. کشور و محل زندگی خود را انتخاب کنید. برای این کار باید روی کشور و محل مورد نظر خود در قسمت country or region ضربه بزنید.
 5. روی گزینه ی connection ضربه بزنید. روی نام شبکه ی وای فایی که رمز آن را دارید ضربه بزنید یا برای استفاده از داده های تلفن از Cellular Connection استفاده کنید.

اگر شبکه ی وای فای را انتخاب کردید, باید رمز عبور را وارد کنید.

استفاده از داده های تلفن برای شما هزینه خواهد داشت.

هم چنین شما می توانید به iTunes با استفاده از کابل USB متصل شوید. برای این کار کافیست روی گزینه ی Connect to iTunes ضربه بزنید.

 1. روی Next ضربه بزنید. این گزینه در گوشه ی سمت راست صفحه قرار دارد.
 2. تنظیمات Location Services را انتخاب کنید. دستگاه شما برای نقشه ی برنامه هایی که نیاز به موقعیت مکانی دارند مانند برنامه ی Find My iPhone از Location Services استفاده می کند.

برای اینکه به برنامه اجازه دهید به موقعیت مکانی شما دسترسی داشته باشد روی Enable Location Services ضربه بزنید.

برای لغو دسترسی برنامه به موقعیت مکانی شما می توانید روی Disable Location Services ضربه بزنید.

 1. رمز عبور ایجاد کنید. رمز عبور خود را در قسمت مشخص شده تایپ کنید.

اگر می خواهید رمز عبور شما با فرمت پیش فرض 4 الی 6 رقمی متفاوت باشد, از پایین صفحه روی گزینه ی Passcode Options ضربه بزنید.

 1. مجددا رمز عبور را وارد کنید. برای تایید رمز عبور این کار را انجام دهید.
 2. نحوه ی تنظیم آیفون را انتخاب کنید. شما می توانید :

برای اضافه کردن تنظیمات و برنامه ها از iCloud backup قبلی به دستگاه جدید روی گزینه ی Restore در iCloud Backup ضربه بزنید یا

برای شروع دستگاه در حالت تنظیمات کارخانه روی Set Up as New iPhone ضربه بزنید.

 1. Apple ID و رمز عبور خود را وارد کنید. این کار را در فیلد های مشخص شده انجام دهید.
 2. روی Next ضربه بزنید. این گزینه در گوشه ی سمت راست صفحه قرار دارد. با این کار شرایط و ضوابط ” Terms and Conditions ” برای شما نمایش داده می شود.
 3. روی Agree ضربه بزنید. این گزینه در گوشه ی سمت راست صفحه قرار دارد. اگر از شما خواسته شد روی backup ضربه بزنید. گزینه ای را انتخاب کنید که جدید ترین تاریخ و زمان را داشته باشد.

اکنون دستگاه پشتیبان را از iCloud دانلود خواهد کرد. بعد از بازگردانی اطلاعات, تنظیمات, برنامه ها و اطلاعات برنامه ها مجددا نصب می شود.

هنگامی که محافظ صفحه نمایش داده شد, تنظیمات و دستگاه با موفقیت فعال خواهد شد.

منبع : نحوه فعال کردن آیفون جایگزین با استفاده از شبکه ی اینترنت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *