نحوه فعال کردن Google Assistant

نحوه فعال کردن Google Assistant

گوگل دستیار صوتی Google Assistant را معرفی کرده است. گوگل ابتدا Assistant را در May 2016 منتشر کرد, ابتدا آن را در دستگاه های هوشمند Google Pixel و Pixel XL راه اندازی کرد و سپس به Google Home و Android Wear 2.0  و دستگاه هایی که اندروید Android Nougat داشتند منتقل کرد. اکنون بیش از یک سال است که اکثر دستگاه های اندروید Google Assistant دارند. در این مقاله به شما آموزش می دهیم که چگونه Google Assistant را در دستگاه های اندروید فعال کنید.

google assistant
مراحل :

روی گزینه های Settings->Google ضربه بزنید. از گوشه ی سمت راست صفحه روی علامت سه نقطه ضربه بزنید سپس روی گزینه ی Help & Feedback ضربه بزنید.
در صفحه ی “Help” روی علامت سه نقطه ضربه بزنید و سپس روی گزینه ی View in Google Play Store ضربه بزنید. به پایین صفحه بروید و روی گزینه ی I AM IN کلیک کنید.
روی JOIN ضربه بزنید و 5 دقیقه صبر کنید.
در Play Store عبارت Google app را جستجو کنید و وارد برنامه ی beta شوید.
به قسمت “My apps & games” بروید و زبانه ی Beta را انتخاب کنید. در اینجا می توانید سرویس های Google و Google Play Services را مشاهده کنید. اطمینان حاصل کنید که هر دو برنامه به روز هستند.
هنگامی که همه ی برنامه ها به روز شده اند به قسمت Settings->Apps بروید. به قسمت Google->Storage->Manage Space بروید و روی Clear All Data ضربه بزنید.
برگردید و همین کار را برای سرویس های Google Play انجام دهید. روی Manage Space ضربه بزنید سپس گزینه ی All Data را انتخاب کنید.
برنامه Google را باز کنید، از شما خواسته می شود تا تنظیمات لازم را انجام دهید. منوی hamburger را باز کنید سپس روی گزینه ی Settings ضربه بزنید.
روی تنظیمات Google Assistant ضربه بزنید. پنجره ی نصب Google Assistant نمایش داده خواهد شد. روی گزینه ی Continue ضربه بزنید سپس دکمه ی home را فشار دهید و نگه دارید تا Google Assistant فعال شود.
منبع : نحوه فعال کردن Google Assistant

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *