نحوه ی ارسال گیف در GroupMe  

نحوه ی ارسال گیف در GroupMe

GroupMe  یک پیام رسان گروهی رایگان است که به شما امکان تماس تلفنی رایگان می دهد. شما می توانید به کمک این پیام رسان با چند نفر به طور هم زمان صحبت کنید. این سرویس برای گروه هایی که ایجاد می کنید یک شماره ی تلفن منحصر به فرد اختصاص می دهد. با ارسال پیام به این شماره همه ی افرادی که به گروه دعوت شده اند این پیام را مشاهده می کنند و می توانند از طریق همین شماره به پیام شما پاسخ دهند. هنگامی که با این شماره تماس می گیربد با همه ی افرادی که به گروه دعوت شده اند ارتباط برقرار می شود. دراین مقاله به شما آموزش می دهیم که چگونه در پیام رسان Groupme  گیف ارسال کنید.

مراحل :

GroupMe
GroupMe را در دستگاه اندروید خود باز کنید. آیکون این برنامه به شکل یک حباب آبی رنگ است. شما می توانید این آیکون را در منوی برنامه ها مشاهده کنید.

روی یک مخاطب یا گروه ضربه بزنید. گفت و گو های شما نمایش داده خواهد شد.

آیکون گیره
روی آیکون گیره ی کاغذی ضربه بزنید. این آیکون در گوشه ی سمت چپ صفحه قرار دارد. یک لیست از فایل ها و پوشه های تلفن شما نمایش داده خواهد شد.

آیکون جستجو
روی آیکون جستجو ضربه بزنید. روی آیکون جستجو علامت ذره بین کشیده شده است. با این کار Media Search باز می شود و شما می توانید گیف ها و ویدئوها را به صورت آنلاین جستجو کنید.

انتخاب گیف
روی GIFs ضربه بزنید. این گزینه زیر نوار جستجو قرار دارد.
گیف ها را بررسی کنید. کلمه ی کلیدی خود را تایپ کنید و همه ی گیف ها را مشاهده کنید سپس گیف مورد نظر خود را انتخاب کنید.
روی گیف مورد نظر خود ضربه بزنید. با این کار یک نسخه ی بزرگ تر از گیف شما باز می شود.

ارسال گیف
روی آیکون موشک کاغذی ضربه بزنید. این آیکون در گوشه ی سمت راست صفحه قرار دارد. اکنون گیف انتخاب شده در گفت و گو های شما نمایش داده می شود.

منبع : نحوه ی ارسال گیف در GroupMe  

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *