نحوه ی استفاده از پیام رسان GroupMe   در کامپیوتر

نحوه ی استفاده از پیام رسان GroupMe   در کامپیوتر

GroupMe  یک پیام رسان گروهی رایگان است که به شما امکان تماس تلفنی رایگان می دهد. شما می توانید به کمک این پیام رسان با چند نفر به طور هم زمان صحبت کنید. این سرویس برای گروه هایی که ایجاد می کنید یک شماره ی تلفن منحصر به فرد اختصاص می دهد. با ارسال پیام به این شماره همه ی افرادی که به گروه دعوت شده اند این پیام را مشاهده می کنند و می توانند از طریق همین شماره به پیام شما پاسخ دهند. هنگامی که با این شماره تماس می گیربد با همه ی افرادی که به گروه دعوت شده اند ارتباط برقرار می شود. دراین مقاله به شما آموزش می دهیم که چگونه از طریق کامپیوتر با پیام رسان Groupme  کار کنید.

مراحل :

صفحه ی GroupMe Web را از طریق مرورگر اینترنت خود باز کنید. برای این کار عبارت web.groupme.com را در مرورگر اینترنت خود تایپ کنید و دکمه ی ↵ Enter یا ⏎ Return را فشار دهید.
اگر به طور خودکار وارد حساب کاربری خود نشده اید، ایمیل یا تلفن و گذرواژه خود را وارد کنید، یا با کلیک بر روی گزینه های Facebook یا Microsoft از طریق حساب دیگر خود وارد شوید.

دکمه ی New Message
روی دکمه ی New Message کلیک کنید. این دکمه به شکل یک حباب آبی رنگ است و روی آن علامت “+” کشیده شده است. این دکمه در بالای لیست گفت و گو های شما قرار دارد. با کلیک کردن روی این دکمه یک منوی کشویی برای شما باز خواهد شد.
روی گزینه ی Start Group کلیک کنید. با انتخاب این گزینه می توانید یک گروه جدید تشکیل دهید و اعضا را به آن دعوت کنید.
یک نام برای گروه خود مشخص کنید. در فیلد “Enter Group Name” یک نام برای گروه خود تایپ کنید.
روی گزینه ی Create Group کلیک کنید. این دکمه ی آبی رنگ در پایین پنجره ی New Group قرار دارد. با این کار یک گروه ایجاد می شود و لیست مخاطبین آن باز خواهد شد.
تمام مخاطبینی که می خواهید به گروه جدید خود اضافه کنید را انتخاب کنید. یک علامت آبی رنگ کنار مخاطبین انتخاب شده نمایش داده می شود.
روی دکمه ی آبی رنگ Add members کلیک کنید. این گزینه در پایین پنجره ی Add Members قرار دارد. با این کار همه ی مخاطبین انتخاب شده به گروه اضافه می شوند.
شما هم چنین می توانید هیچ مخاطبی را انتخاب نکنید و روی گزینه ی Skip کلیک کنید. با این کار انتخاب مخاطبین را به زمانی دیگر موکول می کنید.

منبع : نحوه ی استفاده از پیام رسان GroupMe   در کامپیوتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *