نحوه ی اشتراک گذاری موقعیت مکانی در Groupme

نحوه ی اشتراک گذاری موقعیت مکانی در Groupme

GroupMe یک پیام رسان گروهی رایگان است که به شما امکان تماس تلفنی رایگان می دهد. شما می توانید به کمک این پیام رسان با چند نفر به طور هم زمان صحبت کنید. این سرویس برای گروه هایی که ایجاد می کنید یک شماره ی تلفن منحصر به فرد اختصاص می دهد. با ارسال پیام به این شماره همه ی افرادی که به گروه دعوت شده اند این پیام را مشاهده می کنند و می توانند از طریق همین شماره به پیام شما پاسخ دهند. هنگامی که با این شماره تماس می گیربد با همه ی افرادی که به گروه دعوت شده اند ارتباط برقرار می شود. اشتراک گذاری موقعیت مکانی در این برنامه زمانی اهمیت پیدا می کند که شما می خواهید یک قرار ملاقات تنظیم کنید. برای این کار ابتدا باید موقعیت مکانی را فعال کنید سپس می توانید آن را به اشتراک بگذارید. دراین مقاله به شما آموزش می دهیم که چگونه موقعیت مکانی را در Groupme به اشتراک بگذارید.

مراحل :

GroupMe
برنامه GroupMe را باز کنید. اگر هنوز برنامه را دانلود نکرده اید, در( App Store (iPhone یا ( Play Store (Android عبارت “GroupMe” را جستجو کنید و روی دکمه ی download و سپس install  ضربه بزنید.

در صورت لزوم وارد حساب کاربری خود شوید. شماره ی تلفن / آدرس ایمیل و رمز عبور حساب کاربری خود را در فیلد های مشخص شده GroupMe تایپ کنید. سپس روی گزینه ی “Sign In” ضربه بزنید.

انتخاب مخاطب
روی یک مخاطب یا گروهی که می خواهید موقعیت مکانی خود را با آن به اشتراک بگذارید، ضربه بزنید. برای انجام این کار :
نام مخاطب یا گروه را در نوار جستجو تایپ کنید. یا در لیست گفت و گو ها جستجو کنید و مخاطب مورد نظر خود را پیدا کنید.

وقتی که مخاطب مورد نظر را پیدا کردید روی نام او ضربه بزنید.

روی دکمه + ضربه بزنید. این دکمه در سمت راست صفحه قرار دارد.

گزینه ی Allow
روی گزینه ی “Allow” ضربه بزنید. از شما خواسته می شود که به برنامه GroupMe اجازه ی دسترسی به موقعیت مکانی را بدهید.

Current Location
مکان فعلی خود را به اشتراک بگذارید. اگر می خواهید موقعیت مکانی خود را با دوست / دوستانتان به اشتراک بگذارید از پایین نقشه روی دکمه ی “Current Location” کلیک کنید.
مکان دیگری را به اشتراک بگذارید. اگر می خواهید محل دیگری را به اشتراک بگذارید ابتدا روی دکمه ی “Search Locations…” ضربه بزنید و نام و آدرس آن مکان را مشخص کنید. هنگامی که نام محل مشخص شد روی محل ضربه بزنید.
روی دکمه ی “Send Location” ضربه بزنید. موقعیت مکانی شما در گفت و گوهایتان به اشتراک گذاشته می شود.
مخاطب شما می تواند روی این پیام ضربه بزند و موقعیت شما را مشاهده کند.

منبع : نحوه ی اشتراک گذاری موقعیت مکانی در Groupme

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *