نحوه ی حذف Speedypc Pro 3.0.0

نحوه ی حذف Speedypc Pro 3.0.0

هنگامی که  SpeedyPC Pro 3.0.0 را با نرم افزار پیش فرض ویندوز حذف می کنید, خود برنامه همراه با اکثر برنامه های مرتبط با آن حذف خواهد شد. قبل از حذف این برنامه بررسی کنید که برنامه ای که قبلا آن را نصب کرده اید با SpeedyPC Pro 3.0.0 مرتبط نباشد. برای حذف برنامه با جزئیات کامل مراحل زیر را مطالعه کنید.

مراحل :

Windows PC
Windows PC را ببندید.

گزینه Uninstall a program
از Taskbar روی گزینه ی Start کلیک کنید. در Windows 7 و Windows Vista به قسمت “Control Panel” بروید سپس از پایین “Program” روی گزینه ی “Uninstall a program” کلیک کنید.
در نسخه های قدیمی مایکروسافت ویندوز، مانند ویندوز XP SP3 یا 2000 , گزینه ی “Control Panel” و سپس  “Add or Remove Programs” را انتخاب کنید.

گزینه ی Uninstall
SpeedyPC Pro listed را به عنوان admin راه اندازی کنید, گزینه ی “Uninstall” را از پنجره ی SpeedyPC Pro Uninstall انتخاب کنید.
چند ثانیه صبر کنید تا فرایند حذف به طور کامل انجام شود سپس از قسمت SpeedyPC Pro Uninstall روی دکمه ی Close کلیک کنید. پیام “Uninstall was completed successfully.” را مشاهده خواهید کرد.

دکمه Close
کاربران معمولی باید از مرحله ی 1 تا 4 لیست بالا را انجام دهند.

حذف فایل SpeedyPC Pro
کاربران حرفه ای از نسخه ی فعلی ویندوز و Registry Editor ابتدا پشتیبان تهیه می کنند سپس فایل های مربوط به SpeedyPC Pro و رجیستری را حذف می کنند.
منبع :نحوه ی حذف Speedypc Pro 3.0.0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *