نحوه ی نصب LABVIEW 2011

نحوه ی نصب LABVIEW 2011

LabVIEW (خلاصه شده ی عبارت Laboratory Virtual Instrument Workbench) یک پلت فرم طراحی سیستم و یک محیط توسعه یافته برای زبان برنامه نویسی از Instruments National می باشد. LabVIEW معمولا برای کسب اطلاعات و کنترل ابزار مورد استفاده قرار می گیرد در انواع مختلف سیستم عامل از جمله مایکروسافت ویندوز ، نسخه های مختلف UNIX ، لینوکس و Mac OS X استفاده می شود.

آخرین نسخه LabVIEW , LabVIEW 2014 است که August 2014 منتشر شده است.

نصب LabVIEW 2011
مراحل :

DVD را وارد کنید, نصب LabVIEW 2011 نمایش داده می شود. روی آن کلیک کنید. از آنجایی که برای نصب به RAM بالا احتیاج است, پیشنهاد می کنیم همه ی برنامه های در حال اجرا را ببندید و آنتی ویروس را غیر فعال کنید. سپس روی گزینه ی Next کلیک کنید.
اطلاعات کاربر به طور خودکار نمایش داده می شود. شما می توانید آن را تغییر دهید یا نادیده بگیرید. دوباره روی Next کلیک کنید. از شما خواسته می شود شماره سریالی که با دی وی دی همراه بوده است را وارد کنید. شماره سریال را وارد کنید سپس روی گزینه ی Next کلیک کنید.
از شما خواسته می شود که یک دایرکتوری برای نصب انتخاب کنید. اگر سیستم شما 64 بیتی است و نسخه ی برنامه 32 بیتی است, برنامه در Program Files (x86) نصب خواهد شد. اگر می خواهید سریع نصب را انجام دهید باید در درایو های دیگر نصب را انجام دهید. اطمینان حاصل کنید که هر دو دایرکتوری را تغییر دهید. سپس روی Next کلیک کنید.
از شما خواسته می شود که اجزای نصب را انتخاب کنید. بهتر است این مرحله را رد کنید و روی گزینه ی Next کلیک کنید. در اینجا می توانید دایرکتوری نصب را نیز تغییر دهید. در مرحله ی بعدی در حالیکه درخواست نصب کننده داشته باشید, ممکن است لازم باشد فایروال را خاموش کنید یا هنگامی که از شما خواسته شد اجازه ی دسترسی بدهید. اگر به اینترنت دسترسی ندارید این گزینه را بدون علامت بگذارید. این گزینه به صورت پیش فرض علامت می خورد سپس روی گزینه ی Next کلیک کنید.
هنگامی که از شما خواسته شد License Agreement را بپذیرید. اگر کامپیوتر شما NET Framework 2.0 یا Microsoft Silverlight 4 نداشته باشد, از شما خواسته می شود این برنامه ها را نصب کنید. روی گزینه ی Next کلیک کنید. قبل از شروع نصب همه چیز را بررسی کنید سپس روی گزینه ی Next کلیک کنید.
هنگامی که نصب کامل شد, از شما خواسته می شود تا سخت افزاری که از LabVIEW پشتیبانی کند را نصب کنید. شما باید دی وی دی و درایور های دستگاه وارد کنید و روی Install Support کلیک کنید. این کار زمانی لازم است که می خواهید از سخت افزار NI استفاده کنید. اگر می خواهید فقط از برنامه استفاده کنید روی گزینه ی Decline Support کلیک کنید. روی گزینه ی Next کلیک کنید. برای استفاده از برنامه باید سیستم را مجددا راه اندازی کنید.

منبع : نحوه ی نصب LABVIEW 2011

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *