نحوه ی پاک کردن استیکر از ماشین

پاک کردن استیکر از ماشین

ممکن است در ماشین شما برچسبی چسبیده شده باشد که بخواهید آن را پاک کنید. اکثر افراد نمی دانند که چگونه باید یک برچسب را از ماشین جدا کنند. جدا کردن برچسب از ماشین معمولا سخت تر از بقیه جاهاست. گاهی اوقات جدا کردن برچسب از ماشین کار ساده ایست اما لکه ی آن به خوبی پاک نخواهد شد. در این مقاله به شما آموزش می دهیم که چگونه به روش صحیح این کار را انجام دهید.

مراحل :

یک سطل آب صابون در کنار ماشین خود قرار دهید. یک پارچه را به آب و صابون آغشته کنید و محل را چندین بار شستشو دهید. با این کار استیکر نرم تر می شود و راحت تر جدا می شود.

پاک کردن استیکر از ماشین
روی برچسب اسپری پاک کننده ی لکه بپاشید. با این کار چسب استیکر باز می شود و به راحتی می توانید استیکر را جدا کنید. برای این کار بعد از پاشیدن اسپری به مدت 5 دقیقه صبر کنید سپس آن را از محل جدا کنید.
گوشه ای از برچسب را به کمک ناخن جدا کنید. با این کار می توانید بفهمید که میزان سختی برچسب در چه حد است و برای جدا کردن آن باید از چه روشی استفاده کنید.
یک کاردک پلاستیکی را زیر قسمتی از برچسب که با ناخن جدا کرده اید بیاندازید. سپس آن را به جلو بکشید تا برچسب کاملا پاک شود. این کار را به آرامی انجام دهید و دقت کنید که روی ماشین خش نیاندازید.
محل را با آب و صابون بشوئید تا لکه ی برچسب کاملا پاک شود.
کمی لکه بر روی محل بریزید تا باقی مانده ی چسب برچسب به صورت کامل پاک شود. سپس به کمک یک پارچه ی مناسب و با آب و صابون محل را شست و شو دهید.

منبع : نحوه ی پاک کردن استیکر از ماشین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *