جارو ربات ربات شیشه شور www.irobotco.ir

جارو ربات،ربات شیشه شور ،ربات تی کش،ربات استخرشور www.irobotco.ir

شما هم مثل اغلب مردم دنیا وقت کافی ندارید ؟ اغلب ما برای انجام چندین کار یا به وقت اضافی یا به دستانی بیشتر نیاز داریم . ما اینجا هستیم تا به شما کمک کنیم از گرد و غبارها و آلودگی ها سبقت بگیرید .

جارو ربات رومبا 980

استفاده از سیستم ناوبری پیشرفته برای پوشش کامل با استفاده از سنسور ها جهت راندمان بالای جارو ربات.
با توجه به وجود چندین اتاق در خانه ها جارو ربات مکان خود را گم نمی کند و همه اتاق هارا به طور منظم تمیز می کند.
بعد از 2 ساعت کار مداوم جارو ربات به صورت اتوماتیک به درگاه شارژ وصل شده و بعد از شارژ از همان جای قبلی ماموریت خود را ادامه میدهد .
در صورت نیاز (روی فرش ها و موکت ) جارو ربات به حالت توربو خواهد رفت .روی فرش ها بطور اتوماتیک سیستم مکش 10 برابر خواهد شد.
در هرجایی هستید با اپلیکیشن با جارو ربات خود در ارتباط باشید.با نرم افزار تلفن همراه ربات خود را برنامه ریزی کرده و از انجام ماموریت آن مطمئن شوید.
ارتفاع کم جارو ربات باعث عبور از زیر تخت ها و مبل ها و صندلی و کابینت ها خواهد شد.
این جارو ربات ها طوری طراحی شده اند که قابلیت شناسایی سطوح آلوده را دارند و با استفاده از برس ها و سیستم 3 مرحله ای و رفت و برگشت این آلودگی ها را پاک می کنند .
آلودگی های جمع شده در جارو ربات به راحتی تخلیه خواهند شد و بعد از پر شدن مخزن آلودگی با یک آلارم شما را مطلع خواهند کرد .

ربات شیشه شور

ربات شیشه شور برای خانم های خانه دار یا برای مغازه داران با شیشه های بزرگ یک معجزه است کافیست این ربات را در گوشه ای از شیشه بکار بیاندازیم تا ربات خیلی سریع تمامی مساحت شیشه را بررسی نموده و شروع به کار نماید .حرکت های دورانی و مکش بالا باعث تمیزی شیشه ها یا هر سطح صاف و سیقلی خواهد بود .این روبات ها با نصب فوق العاده آسان، بهترین گزینه جهت نظافت تمامی شیشه ها بههه خصوص شیشه های خارجی غیر قابل دسترس می باشد. با این دستگاه احتمال خطر جهت نظافت شیشه های داخلی و خارجی به شدت کاسته می شود و دیگر نیازی به مشقت نیست و به آسانی تمیز می گردند.

ربات شیشه شور

ربات تی کش

با ربات تی کش کف های شما تمیز خواهند ماند مهم نیست سطح شما چه قدر گسترده است یا جنس کف شما پارکت ، سنگ یا سرامیک یا هر چیز دیگریست این ربات ماموریت خود را انجام خواهد داد .با هر بار شارژ بیشتر از 20 متر مربع به صورت خشک و 1555 متر مربع بصورت تر تمیز و پاک خواهد نمود .این محصول مناسب آشپزخانه ، حمام و سرویس ها می باشد .

ربات تی کش

ربات استخر شور

کارکرد ربات استخر شور خیلی ساده است کافی است این ربات را داخل استخر بیاندازید ربات استخر شمارا پاک کرده و آلودگی های ریز و درشت را از استخر شما می گیرد .

ربات استخر شور

برای مشاهده اطلاعات و تصاویر تکمیلی ربات های خانگی Irobot به آدرس اینترنتی گروه بازرگانی طاهرزاده نمایندگی رسمی و انحصاری محصولات شرکت irobot در ایران مراجعه فرمایید.

وبسایت : www.irobotco.ir

خرید آنلاین:http://order.irobotco.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *