ایجاد لینک با استفاده از HTML

 

ایجاد لینک با استفاده از HTML

 

ترفند ها به شما آموزش می دهد که به روش های مختلف به یک محتوای آنلاین لینک ایجاد کنید. شما می توانید با کپی و جایگذاری آدرس یک وب سایت, به آن سایت لینک ایجاد کنید. هم چنین می توانید آدرس لینک را زیر متنی در ایمیل پنهان کنید یا اینکه با استفاده از HTML لینک ایجاد کنید.

 

مراحل :

 

  1. یک ویرایشگر متن را باز کنید. این ویرایشگر می تواند هر برنامه ای باشد که بتوانید در آن متن وارد کنید ( مانند Microsoft Word یا Notepad).
کپی کردن آدرس
  1. اطمینان حاصل کنید که محتوا در وب سایت شما قرار دارد. اگر می خواهید به محتوایی در وب سایت خودتان لینک ایجاد کنید, باید اطمینان حاصل کنید که این محتوا حتما در وب سایت شما قرار دارد.

به عنوان مثال اگر می خواهید به یک عکس در وب سایت خودتان لینک ایجاد کنید, باید مطمئن شوید که این عکس در وب سایت شما قرار دارد و شما آدرس آن را دارید.

ساخت لینک
  1. متن لینک خود را ایجاد کنید. این متن در واقع متنی است که افراد روی آن کلیک می کنند و به صفحه ی مورد نظر دسترسی پیدا می کنند. به راحتی متن مورد نظر خود را در ویرایشگر متن وارد کنید.

 

  1. در دو طرف متن تگ بگذارید. هایپر لینک ها با تگ “<a>” نمایش داده می شوند. به عنوان مثال اگر متن لینک شما “LINK” باشد, لینک شما باید به این صورت باشد :

<a>LINK</a>

 

  1. ویژگی “href” را اضافه کنید. برای مشخص کردن مقصد هایپر لینک , در تگ باز href= را تایپ کنید. ویژگی “href” به مرورگر می گوید که بعد از کلیک فرد روی لینک, او را به کجا منتقل کند.

اکنون تگ ناقص شما باید چیزی شبیه به <a href=>LINK</a> باشد.

 

  1. آدرس وب سایت را وارد کنید. بین “href=” و “>” آدرس وب سایت را تایپ کنید, اطمینان حاصل کنید که قبل و بعد از آدرس از علامت نقل قول استفاده کنید. به عنوان مثال این می تواند لینک داخلی باشد, صفحه ی دیگری در وب سایت شما باشد – یا یک لینک خارجی ( صفحه ای در یک وب سایت دیگر ) باشد.

به عنوان مثال برای ایجاد لینک به YouTube, لینک شما باید مانند لینک زیر باشد.

href=”https://www.youtube.com”>LINK</a>

ایجاد لینک
  1. لینک خود را ایجاد کنید. برای قرار دادن لینک در وب سایت, باید به صفحه ی کد سایت دسترسی داشته باشید. شما می توانید با انتخاب لینک و فشار دادن دکمه ی Ctrl+C (Windows) یا ⌘ Command+C (Mac) لینک را کپی کنید سپس آن را در صفحه ی کد سایت با فشار دادن دکمه ی Ctrl+V یا ⌘ Command+Vجایگذاری کنید.

منبع : ایجاد لینک با استفاده از HTML

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *