بهترین بک لینک ها چیست ؟ – سرویس خرید بک لینک قوی

بک لینک ها چه هستند ؟

به دست آوردن بک لینک بخشی اساسی از یک طرح موثر سئو است. پیوندها به موتورهای جستجو می گویند که سایتی شناخته شده ، مورد اعتماد و بنابراین شایسته جایگاه برتر در صفحات نتایج موتور جستجو است. اما فقط تعداد بک لینک ها نیست که موتورهای جستجو را به خود جلب می کند.همچنین انواع بک لینک هم مهم است.

بسته به نوع پیوند ، بک لینک ها دارای تأثیرات متفاوتی بر رتبه بندی موتور جستجو هستند .

3 عاملی که بر ارزش پیوند تأثیر می گذارند
مهم است که بدانید چه چیزی بک لینک را با ارزش می کند. همانطور که در بالا ذکر شد ، بک لینک ها همه برابر نیستند. فاکتورهای مختلفی وجود دارد که می تواند یک بک لینک را با ارزش تر از بقیه کند و همچنین مواردی وجود دارد که بک لینک را برای سئو سایت بسیار بد می کند.

3 عامل اصلی که روی مقدار پیوند تأثیر می گذارند شامل موارد زیر است:

1. مرجع سایت پیوند دهنده
با ارزش ترین انواع بک لینک از وب سایت های با کیفیت حاصل می شود. پیوندهای سایتهایی که به عنوان منابع معتبر برتر شناخته می شوند ، سیگنالهای مثبت بیشتری نسبت به پیوندهای سایتهای کم کیفیت و کمتر شناخته شده به موتورهای جستجو ارسال می کنند.

با ارزش ترین انواع بک لینک از وب سایت های با کیفیت حاصل می شود.برای تعیین اقتدار یک سایت (و ارزش پیوند) ، به الکسای سایت پیوند دهنده نگاه کنید . هرچه رتبه الکسای سایت لینک دهنده بهتر باشد ، پیوند برای سئو بهتر است. سایت های دارای رتبه الکسا پایین معتبرتر از سایت های دارای رتبه الکسای بالا هستند. با استفاده از ابزار پیش بینی سایت الکسا می توانید رتبه الکسا یک سایت را بررسی کنید .

2. Follow در مقابل No Follow را انجام دهید
وقتی کسی پیوندی را به وب سایت خود اضافه می کند ، می تواند با استفاده از کد HTML پیوند را به صورت “دنبال کردن” یا “عدم دنبال کردن” تنظیم کند.

Follow ، به موتورهای جستجو می گوید که پیوندها را مشاهده کرده و آنالیز کنند
No Follow ، به موتورهای جستجو می گوید که پیوندها را نادیده بگیرند و دنبال نکنند
از آنجا که پیوندهای دنبال کننده سیگنال های بهتری را به موتورهای جستجو می فرستند ، ارزش آنها از عدم پیوند پیگیری بیشتر است.

3. محل بک لینک در سایت

با ارزش ترین پیوندها در محتوای اصلی سایت قرار دارند. بک لینک ها ممکن است وقتی در هدر ، پاورقی یا نوار کناری صفحه ظاهر می شوند ، همان مقدارارزش را دریافت نکنند. هنگامی که به دنبال ایجاد بک لینک با کیفیت بالا هستید ، این یک فاکتور مهم است که باید به خاطر بسپارید. به دنبال ایجاد پیوندهایی باشید که در محتوای اصلی یک سایت گنجانده شود.

بهترین انواع بک لینک

بک لینک تحریریه
بهترین انواع پیوندها در جستجوگرها از ذکر تحریریه ناشی می شود. ذکر سرمقاله هنگامی است که وب سایت دیگری در بخشی از محتوای با کیفیت به وب سایت شما مراجعه کرده و به آن پیوند می دهد. یک بک لینک سرمقاله ممکن است به صورت زیر باشد:

استناد به شخصی از شرکت شما یا چیزی از محتوای شما به عنوان منبع اطلاعات
مراجعه به وب سایت خود به عنوان منبعی برای اطلاعات بیشتر
با استناد به وب سایت خود به عنوان سازنده اینفوگرافیک
ازجمله وب سایت یا محتوای خود در جمع بندی پیوندها
مصاحبه با شخصی که با وب سایت شما مرتبط است

یک بازاریابی محتوای قوی ایجاد کنید
محتوایی با کیفیت ایجاد کنید که به عنوان یک منبع اصلی باشد.
محتوای قابل اشتراک گذاری ایجاد کنید که سایت های دیگر بخواهند درباره آن صحبت کنند.
محتوایی را منتشر کنید که وب سایت و نام تجاری شما را به عنوان یک رهبر فکری در صنعت شما نشان می دهد تا سایر سایت ها بخواهند از شما استناد کنند.
برای یافتن کلمات کلیدی و موضوعات مشهوری که هنوز درباره آنها ننوشته اید ، از ماتریس کلمات کلیدی رقبا الکسا استفاده کنید. برای یافتن موضوعات پرطرفدار که می توانید در وب سایت خود بنویسید ، محبوبیت کلمات کلیدی را در نظر بگیرید .

پیوندهای وبینار
ایجاد یک منبع با ارزش در سایت شما اغلب سایت های دیگر را ترغیب می کند تا به آن پیوند دهند. یک محتوای با ارزش که اغلب منجر به پیوند می شود ، ضبط وبینار است. سایر سایت ها به طور مکرر وبینارهای برندهای دیگر را به سایت خود پیوند میدهند.

تقدیرنامه بک لینک ها
بک لینک تأیید زمانی است که یک وب سایت با اشاره به رابطه یا حمایت مالی از یک وب سایت نام می برد و به آن پیوند می زند. این پیوندها معمولاً محتوای زیادی در رابطه با مارک تجاری یا آنچه که انجام می دهند ندارند و در عوض ، موارد ساده ای هستند که:

نشان دهید که مارک کمک مالی کرده است
نشان دهید که شخصی از نام تجاری در یک رویداد صحبت می کند یا از آن حمایت مالی می کند
برای مارک وب سایت پیوند دهنده یک توصیف نامه اضافه کنید

انواع بد بک لینک

پیوندهای پرداخت شده
گرچه به نظر می رسد راهی آسان برای دستیابی به پیوندها باشد ، اما شما نباید به ناشران و وب سایت های دیگر برای لینک دادن به سایت خود هزینه پرداخت کنید. Google صریحاً می گوید که خرید یا فروش پیوندها می تواند بر رتبه بندی سایت در نتایج جستجو تأثیر منفی بگذارد.

اطلاعیه های خبری غیر خبری
همانطور که در بالا ذکر شد ، اطلاعیه های خبری جالب و خبرساز می توانند به یک برند کمک کنند تا مورد توجه قرار گیرد. اما اگر مارکی مکرراً انتشارات مطبوعاتی را منتشر کند که خبرساز نیستند و تنها به منظور کسب لینک ایجاد شده اند ، می تواند اسپم به نظر برسد.

 

ساخت بک لینک قدرتمند backlink.behtarinseo.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *