چگونه غذای خانگی بپزیم و آنها را بفروشیم؟

 

چگونه غذای خانگی بپزیم و آنها را بفروشیم؟

قبلا مشتری به منزل شما می آمد و سفارش کاپ کیک برای روز مشخصی را به شما می داد و شما نیز آن را آماده می کردید اما اکنون ترفند ها روش های دیگری از فروش محصولات را به شما آموزش خواهد داد.

 

مراحل :

  1. ابتدا تصمیم بگیرید که می خواهید چه چیزی درست کنید. گزینه های متعددی وجود دارد. می توانید کاپ کیک های کرمی, کاپ کیک های قرمز مخملی, کاپ کیک های شکلاتی برای جشن ها, کاپ کیک های مشکی یا کاپ کیک های مخصوص هالووین را درست کنید.
سایت آشپزی

 

 

  1. به یک وب سایت دستور العمل های آشپزی رایگان بروید. در آنجا دستورالعمل هایی ارائه شده است که شما می توانید با توجه به مواد اولیه و زمانی که دارید, کاپ کیک آماده کنید. بسیاری از دستورالعمل های آشپزی عکس و نظرات دارند. شما می توانید به این اطلاعات اعتماد کنید. در مرحله ی بعد کمی نیاز به دانش ریاضی دارید.
  2. از ابزار سایت استفاده کنید تا بتوانید مقدار موادی که لازم دارید را براساس تعداد نفرات به دست آورید. اگر یک دستور پخت برای 2 نفر آماده شده است و شما می خواهید همان دستور پخت را برای 4 نفر آماده کنید باید هر یک از موادی که لازم دارید را دوبرابر کنید. اگر از کتاب آشپزی استفاده می کنید باید این کار را به صورت دستی و بدون استفاده از ابزار خاصی انجام دهید.
شیرینی خانگی
  1. محصولات خود را طوری بسته بندی کنید که بتوانید آنها را به راحتی به مدرسه یا جایی که می خواهید محصولات خود را بفروشید, ببرید. بهترین راه استفاده از بسته بندی های محکم و یکبار مصرفی است که برای محیط زیست نیز مضر نیستند.
  1. روی محصولات خود برچسب بزنید. با این کار افراد به راحتی می توانند از مواد تشکیل دهنده ی محصول اطلاع پیدا کنند. این کار برای افرادی که حساسیت غذایی دارند یا از رژیم غذایی خاصی پیروی می کنند مناسب است.

منبع :  چگونه غذای خانگی بپزیم و آنها را بفروشیم؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *