چگونه فایل های EPUB را در آیفون باز کنیم ؟

 

چگونه فایل های EPUB را در آیفون باز کنیم ؟

 

ترفند ها به شما آموزش می دهد که چگونه فایل های EPUB را در کامپیوتر یا گوشی هوشمند باز کنید؛ این فایل ها به عنوان فایل های “eBook” نیز شناخته می شوند. اگر به نظر شما باز کردن فایل EPUB با استفاده از پلتفرم مورد نظر دشوار است, می توانید فایل را به PDF تبدیل کنید که در هر پلتفرمی قابل خواندن می باشد. به یاد داشته باشید که فایل ها ی  eBooks محافظ DRM دارند و نمی توانید آنها را به پلتفرم دیگری منتقل کنید.

 

 

مراحل

  1. اطمینان حاصل کنید که فایل EPUB در آیفون شما باشد. برای باز کردن فایل EPUB در آیفون, لازم است این فایل در برنامه ی Files آیفون شما باشد. شما می توانید با انتخاب فایل EPUB در هر جایی که ذخیره است و ضربه زدن روی آیکون “Share” و انتخاب گزینه ی Save to Files و تعیین محل ذخیره , فایل EPUB را در برنامه ی Files ذخیره کنید.

برخی از محل های ذخیره, مانند Google Drive مراحل ذخیره ی متفاوتی دارند ( به عنوان مثال, اگر فایل EPUB در Google Drive باشد, باید روی فایل EPUB ضربه بزنید, سپس قبل از ضربه زدن روی Save to Files, از منوی جدید روی Open ضربه بزنید.

  1. محل ذخیره فایل EPUB را باز کنید. Files را باز کنید و روی Browse ضربه بزنید؛ گزینه ی ذخیره ی مناسب را انتخاب کنید و و پوشه ای را که فایل EPUB در آن ذخیره شده است, انتخاب کنید.
  2. روی فایل EPUB ضربه بزنید. با این کار فایل EPUB به iBooks که یک برنامه ی رایگان نصب شده در آیفون است, اضافه می شود.

اگر iBooks را از آیفون حذف کردید, اکنون باید مجددا آن را از App Store دانلود کنید.

 

  1. روی زبانه ی My Books ضربه بزنید. این زبانه را در گوشه ی سمت چپ صفحه مشاهده خواهید کرد. با این کار لیستی از کتاب های قبلی نمایش داده می شود, یکی از آنها باید فایل EPUB باشد.

 

  1. فایل EPUB را باز کنید. برای اینکار روی نام فایل ضربه بزنید. هنگامی که فایل باز شود شما می توانید صفحه را به چپ و راست بکشید.

هنگامی که این فایل در کتابخانه ی iBooks شما باشد, شما می توانید هر زمان که بخواهید فایل را با باز کردن برنامه ی iBooks, ضربه زدن روی گزینه ی My Books و انتخاب عنوان کتابی که می خواهید مطالعه کنید, باز کنید.

منبع : چگونه فایل های EPUB را در آیفون باز کنیم ؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *