دانلود آهنگ جدید امید جهان بنام یار یکی دلدار یکی

نحوه ی باز کردن پورت 25 در ویندوز Vista  و 7

 

نحوه ی باز کردن پورت 25 در ویندوز Vista  و 7

پورت 25 برای ارسال ایمیل استفاده می شود. شما می توانید در کامپیوتر خود پورت ها را به دلایل امنیتی ببندید, بنابراین اگر پورت 25 کامپیوتر شما بسته باشد شما قادر به ارسال ایمیل نخواهید بود.  اگر برای ارسال ایمیل مشکل دارید و لازم است پورت 25 کامپیوتر خود را باز کنید, طبق مراحل زیر عمل کنید.

 

 

مراحل

گزینه Advanced Settings
  1. روی دکمه « Start» کلیک کنید و « Control Panel» را انتخاب کنید. روی “Windows Firewall” کلیک کنید, سپس گزینه ی ” Advanced Settings ” را انتخاب کنید.
گزینه new rule
  1. در گزینه های سمت چپ صفحه و زیر سربرگ “Actions”, روی گزینه ی ” Inbound Rules ” راست کلیک کنید, سپس روی ” New Rule ” کلیک کنید.
گزینه port
  1. دکمه ی رادیو کنار گزینه ی “Port” را در پنجره ی ” Rule Type ” پیدا کنید. روی دکمه ی port کلیک کنید و گزینه ی ” Next ” را انتخاب کنید.
گزینه TCP
  1. دکمه های رادیو “TCP” و “Specific local ports ” را انتخاب کنید. عدد “25” را در فیلد متنی وارد کنید و روی دکمه ی “Next” کلیک کنید.
انتخاب نوع اتصال
  1. اقدامی که شبکه باید به هنگام تلاش برنامه برای دسترسی به پورت 25 انجام دهد را انتخاب کنید. برای اجازه دادن به هرگونه اتصال گزینه ی “Allow the connection” را انتخاب کنید یا برای اجازه دادن به اتصالات معتبر گزینه ی  “Allow the connection if it is secure” را انتخاب کنید. سپس روی  ” Next ” کلیک کنید.
انتخاب نوع دسترسی
  1. برای اتصالاتی که می خواهید به پورت 25 دسترسی داشته باشند, گزینه های لازم را علامت بزنید. گزینه های “Domain”، “Private” و “Public” به طور پیش فرض انتخاب شده اند. علامت گزینه هایی را که نمی خواهید حذف کنید سپس روی ” Next ” کلیک کنید.
انتخاب نام قانون
  1. فرمان را نامگذاری کنید, به عنوان مثال می توانید در فیلد “Name ” عبارت “Open Port 25” را وارد کنید. به این ترتیب شما می توانید فرمان را در لیست “Inbound Rules” مشاهده کنید و در صورت نیاز بعد ها آن را ویرایش کنید. روی دکمه ی  “Finish” کلیک کنید.

 

منبع : نحوه ی باز کردن پورت 25 در ویندوز Vista  و 7

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *