چگونه کامپیوتر جدید را تنظیم کنیم ؟

چگونه  کامپیوتر یا سیستم عامل جدید خود  را تنظیم کنیم ؟

 

در این مقاله با مطالعه ی چند مرحله ی سریع و آسان در می یابید که چگونه  کامپیوتر یا سیستم عامل جدید خود را تنظیم کنیم .

 

مراحل

انتقال فایل ها
  1. فایل های خود را به سیستم جدید منتقل کنید. به احتمال زیاد فایل های ذخیره شده ی دیگری در سیستم قبلی خود داشته اید. این مهم است که این اطلاعات را به سیستم جدید خود منتقل کنید.
انتقال برنامه و بوک مارک
  1. بوک مارک ها, برنامه ها و اطلاعات دیگر خود را به سیستم جدید منتقل کنید. اگر در مرورگر Chrome استفاده می کنید, وارد آن شوید و بوک مارک ها, برنامه ها و اطلاعات دیگر خود را در حساب کاربری خود ذخیره کنید.

این اطلاعات زمانی که شما دوباره وارد حساب کاربری خود شوید به صورت خودکار به شما نمایش داده می شود. هر تغییری که در تنظیمات انجام داده اید برای تمام دستگاه هایی که وارد این حساب می شوند, اعمال می شود. اگر از مرورگر دیگری استفاده می کنید, باید به صورت دستی آنها را با هم همگام سازی کنید. می توانید پوشه ای که بوک مارک ها در آن ذخیره شده است را جستجو کنید.

 

  1. با رابط کاربری و صفحه نمایش سیستم جدید خود آشنا شوید. قبل از اینکه کار با سیستم جدید را شروع کنید, خیلی مهم است که به خوبی با آن آشنا شده باشید.

ویژگی های اصلی سیستم جدید را امتحان کنید و در صورت نیاز از آنها یادداشت برداری کنید.

نصب برنامه های جدید
  1. برنامه های جدیدی را پیدا کنید که کارایی سیستم شما را افزایش دهند. هزار ها برنامه ی رایگان جدید وجود دارد که می توانید از آنها استفاده کنید. یکی از آنها را امتحان کنید. فرقی نمی کند که این برنامه برای استفاده ی کاری شما مفید است یا یک بازی برای دور شدن از مشغله های زندگی است.

 

  1. این کار بسیار ساده است. بیش از حد پیچیده اش نکنید. این تغییر را برای خود به یک بحران تبدیل نکنید و از آن لذت ببرید زیرا وظیفه ی سیستم جدید شما این است که زندگی را برای شما راحتتر کند.

 

 

منبع : چگونه کامپیوتر جدید را تنظیم کنیم ؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *